For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Podporíme aj Vás

 

Ste remeselník, ktorý začína a hľadá ten najlepší priestor na prezentáciu svojich výrobkov?

Rozhodli ste sa začať vyrábať vlastné výrobky alebo ponúkať služby, organizujete remeselný trh, či akciu? Ak ste remeselník alebo organizátor – radi vás podporíme.

Čo a kde vám vieme odprezentovať? Máme dobré zázemie

Základom je, aby ste boli slovenským výrobcom. Podporujeme slovenské projekty a výrobcov, ktoré dostávame bližšie k ľuďom – k vašej cieľovej skupine. Zastávame myšlienku, že je prvoradé mať domácu produkciu a šikovných výrobcov aj na Slovensku. V minulosti to bolo samozrejmé, dnešná realita je iná, priam zúfalá.

Aj napriek súčasnému stavu na Slovensku nájdeme dosť šikovných remeselníkov a výrobcov. Dôkazom toho je skupina na Facebooku – Podporme remeslá na Slovensku, kde je k dnešnému dňu približne 40 000 členov (aktuálne k mesiacu december 2020). Prezentujú sa tu naozaj všestranne zameraní ľudia. Od kováčov, pekárov, krajčírov, rezbárov, brašniarov, čalúnikov až po prútikárov či hačkované doplnky nájdete naozaj skoro všetko. Samozrejme sú to diela, ktoré sa vyrábajú v malom a sú originálne. A práve aj tu  je priestor pre vás – ako organizátora podujatí. Oslovujete nielen remeselníkov, ale vzápätí aj širokú verejnosť, ktorá aktívne obdivuje ručnú prácu / remeslá.

Okrem toho máme rozbehnutú aj Facebook fanpage – Podporme remeslá na Slovenskukde zdieľame diela remeselníkov a remeselné podujatia, či iné novinky. Obsah je tak virálnejší a ľahko sa šíri medzi obdivovateľmi. Vyhľadávajú a sledujú nás ľudia, ktorí majú vzťah k takýmto výrobkom a uprednostnia kúpu pred inými výrobkami z komerčných obchodov.

V čom vidíme našu výhodu?

Našou veľkou výhodou je história, ktorú máme. Pomaličky fungujeme a rozvíjame sa od roku 2013. Za ten čas sme spojili a pomohli mnoho slovenským remeselníkom. Okrem toho podporujeme aj akcie a podujatia zamerané na remeselné trhy, ukážky remesiel efektívnym spôsobom.

Cez nás viete osloviť nových zákazníkov a zistiť, či bude po vašich výrobkoch dopyt, prípadne dostanete spätnú väzbu, ktorá vám môže byť vo vašej budúcej tvorbe veľmi nápomocná. Samozrejme okrem toho máme aj iných partnerov, kde dokážeme spolupracovať a pomôcť. Pre majiteľov obchodov zadávame cielené dopyty na remeselníkov a ich výrobky, ktoré potom vedia umiestniť u seba v priestoroch – tento koncept sa stretol s veľkým záujmom nielen u remeselníkov, ale i u samotných ľudí.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás mailom na – info@remeselno.sk 

Podporme remeslá na Slovensku v číslach

Akcie a podujatia dokážu ľudí osloviť.

Album fotografii dokáže byť virálny. Zasiahnuť vie aj stovky tisíc ľudí na Facebooku.

Obsah podporujeme aj po finančnej stránke – boost. Zvyšujeme tým dosah a aktivitu.

Slovenskí výrobcovia zaujímajú ľudí, nami publikovaný obsah na FB zdieľajú a lajkujú. Meno remeselníka sa tak rýchlejšie šíri po sieti a vzbudzujeme záujem o produkty.

Okrem FB fanpage máme vytvorenú aj skupinu s názvom “Podporme remeslá na Slovensku”, kde sa denne bezplatne prezentujú desiatky remeselníkov. Skupina má dosah na 40 000 členov (december 2020), ktorí sú aktívni a vedia oceniť diela :

Link na Facebook skupinu – Podporme remeslá na Slovensku

skupina remeselnik zo slovenska

Hľadanie a oslovovanie nám jednoducho ide 🙂

 

  • Konečná cena za publikovanie článku je od *35€ / 1 ks. Článok obsahuje okrem textu aj fotografie prác, kontakt a preklik na web. Záujemcovia Vás tak vedia kontaktovať a zakúpiť si tovar či službu priamo u Vás. (*Cena sa môže líšiť od druhu promovania, či zacielenia remeselníkov pre obchody – cenník platný od 1.12.2020)
  • Uverejnenie dopytu “Hľadáme remeselníka” + informácie o podujatí v článku = odporúčané pre organizátorov podujatí – cena 100 €
  • Bannerová reklama – cena po dohode.
  • Zdieľanie obrázkov a fotografii na našej FB stránke – cena dohodou.

 

Oslovili Vás čísla? Pridajte sa k nám a prezentujte svoje diela efektívne. Kontaktujte nás na info@remeselno.sk

 

Top